סוגי ברזים לכיור אמבטיה

סוגי ברזים לכיור אמבטיה באתר הכל לבניין

אם אתם מתכננים לשדרג את עיצוב חדר האמבטיה, ובמידה ואתם מתכננים להחליף כיור או להתקין ברז חדש בכיור, כדאי שתדעו כי יש מגוון סוגי ברזים לכיור אמבטיה. בעת רכישת ברז לכיור אמבטיה עליכם להתייחס לגורמים שונים כגון אורך הפיה, פיה קבועה או מסתובבת, עיצוב הברז, מידות, איכות, תקופת אחריות וכמובן מחיר.

הנמכרים ביותר

ברז לכיור אמבטיה חייב להיות פונקציונלי ולשרת אתכם היטב, הן לצורך שמירה על היגיינה (רחצת ידיים, צחצוח שיניים וכדומה) והן לצורך ניקיון הכיור וחדר האמבטיה. לכן, מעבר לעיצוב יוקרתי חשוב לשים לב לאיכות הברז, למידת התאמתו להרגלי ההיגיינה שלכם ולנוחות השימוש והתחזוקה.

ברזים נפוצים לכיור אמבטיה

כאמור, יש מגוון סוגי ברזים לכיור אמבטיה, הדגמים הנפוצים ביותר הם:

  • ברז אמבטיה פרחדגם פופולרי ואיכותי המותקן על השיש או הכיור. אפשר לבחור בין ברז אמבטיה עם פיה קצרה לבין ברז פרח עם פיה בינונית או ארוכה, יש גם דגמים עם פיה קבועה ודגמים של ברז אמבטיה עם פיה מסתובבת.
  • ברז אמבטיה ברבורברז דקורטיבי לכיור אמבטיה במראה יוקרתי וייחודי, ברז ברבור מחייב התקנה על השיש או הכיור, ניתן לרכוש דגם של ברז אמבטיה עם פיה בינונית, קצרה או ארוכה, וניתן לבחור בין פיה קבועה או מסתובבת.
  • ברז אמבטיה עם פיה קצרה, בינונית או ארוכהשלל דגמים של ברז לכיור אמבטיה עם פיה באורך קצר, בינוני או ארוך, בהתאם לגודל הכיור והמרחק בין מיקום הברז לכיור.
  • ברז סוללהברז המחייב התקנה ישירות לתשתיות בקיר, ניתן לבחור ברז אמבטיה עם פיה אופקית, ברז אמבטיה עם פיה קשתית ועוד, חשוב לשים לב לאורך הפיה.

ברזי אמבטיה קונים רק בהכל לבניין

חברת הכל לבניין מייבאת ומשווקת מגוון סוגי ברזים לכיור אמבטיה, במחירים תחרותיים ושווים לכל כיס. כל הברזים שאנו משווקים מגיעים עם אחריות ארוכה, מיוצרים על ידי מותגים מוכרים והם עמידים לאורך זמן. למידע נוסף ולייעוץ צרו עמנו קשר בטלפון או השאירו פרטים באתר ונשמח לסייע.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות