המדריך לבחירת אסלה

אסלה תלויה באתר הכל לבניין

כיצד בוחרים אסלה? ובכן, אם החלטתם לשדרג ולעצב מחדש את חדרי השירותים בבית או בעסק, כדאי לכם לקחת מידות מדויקות ולבדוק מהן תשתיות האינסטלציה הקיימות. בחירת אסלה לבית נראית כמשימה פשוטה אך למעשה זו החלטה חשובה המשפיעה על איכות חייכם. יש מגוון דגמים של אסלות לחדרי שירותים ושלל עיצובים לבחירתכם. גם טווח המחירים משתנה בהתאם למותג ולעיצוב האסלה, ויש מידות שונות ודגמים פופולריים של אסלות תלויות ואסלות מונובלק.

באמצעות המדריך לבחירת האסלה הנכונה תוכלו גם אתם לקבל החלטה חשובה ושקולה, וליהנות מישיבה נוחה ומעיצוב נעים לעין. פרט לפרמטרים האלו תצטרכו לבדוק גם את עוצמת ההדחה, מידות האסלה, סוג ועלויות ההתקנה, עלויות נלוות, נוחות הניקוי וכמובן מחיר ואחריות.

שלושה סוגי עיקריים של אסלות לחדרי נוחיות

ישנם שני סוגי עיקריים של אסלות לחדרי שירותים:

  • אסלת מונובלקאסלות איכותיות במגוון עיצובים מרשימים מתוצרת מותגים כמו פלסאון וחרסה. יש לעגן את האסלה לרצפת חדר הנוחיות, מיכל ההדחה מהווה חלק מהפריט, החיסרון העיקרי הוא עוצמת ההדחה.
  • אסלה תלויההטרנד החדש בעיצוב חדרי נוחיות, האסלה מעוגנת לקיר תומך מאחור, ניתן לנקות תחתיה בקלות, ומיכל ההדחה חבוי בקיר מחופה, לכן זהו פתרון אסתטי ויוקרתי יותר.

נוחות השימוש והניקיון של האסלה

בעת בחירת אסלה לבית אתם חייבים לבדוק כי האסלה נוחה עבורכם ועבור שאר בני המשפחה, האסלה צריכה להתאים למידות הגוף ולהרגלי ההיגיינה. כדאי לכם לדעת כי ככל שמבנה האסלה מורכב יותר, כך הניקוי מסתבך וישנם אזורים העשויים לצבור אבנית ולכלכוך שקשה להגיע אליהם כדי לנקותם.

עלויות נלוות לאסלה

כאשר אתם רוכשים אסלה חדשה לחדרי החנויות בבית או בדירה, כדאי לברר האם יש עלויות נלוות, למשל הכנת תשתית חדשה בחדר השירותים לאסלה תלויה, הוספת נקודת מים, חיבור לחשמל עבור אסלות משוכללות עם אפקטים שונים כמו תאורה דקורטיבית, חיישנים וכדומה. בנוסף כדאי לברר כמה שנות אחריות היצרן מציע.

למידע נוסף, לייעוץ ולהזמנות צרו עמנו קשר בטלפון או באמצעות האתר. המומחים המנוסים של הכל לבניין יסייעו לכם לרכוש אסלה איכותית בעיצוב מרהיב ובמחיר משתלם, בהתאמה מושלמת לצרכים הייחודיים שלכם ולתקציב העומד לרשותכם.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות