איך לבחור טוחן אשפה?

טוחן אשפה באתר הכל לבניין

אם אתם מתכננים לרכוש בקרוב טוחן אשפה כדאי לכם לקרוא את המדריך שהכנו עבורכם. במדריך איך לבחור טוחן אשפה תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ עבורכם כדי לקבל החלטה צרכנית נבונה ושקולה, וליהנות מדגם איכותי ועמיד ומשיפור משמעותי באיכות חייכם.

מה זה טוחן אשפה?

טוחן אשפה הוא מכשיר חשמלי המותקן בתחתית כיור המטבח, הוא מחובר בחלקו העליון לפתח הניקוז בכיור ובקצהו התחתון הוא מחובר לצינור שתפקידו לנקז את הפסולת הגרוסה לקווי הביוב בדירה או בבית. כדאי לדעת כי טוחני אשפה נחשבים לפופולריים ברוב מדינות המערב, אך בישראל המוצר פחות נפוץ למרות יתרונותיו הרבים – הן למשתמש שזוכה להפחתה ניכרת בכמות האשפה שעליו לשאת מחוץ לבית והן לסביבה.

טוחן אשפה הוא יחידה הכוללת מנוע חשמלי יעיל ועוצמתי, דיסק אחד או יותר לריסוק ולטחינת הפסולת האורגנית וצנרת. לפני השימוש במכשיר מומלץ להזרים מעט מים קרים כדי להקל על פעולת הטחינה במכשיר, דילול הפסולת במים מבטיח פעולה תקינה של טוחן האשפה ומונע עומס, שחיקה ובלאי של המנוע והדסקיות לחיתוך הפסולת.

השימוש בטוחן אשפה נוח וידידותי למשתמש, אך כדאי להזמין רק טוחן אשפה מומלץ מתוצרת מותג מוכר ומוביל. חשוב לדעת כי טוחני אשפה נועדו לריסוק ולטחינת פסולת אורגנית בלבד, הם מפחיתים באופן משמעותי את כמות הפסולת שאדם ממוצע משליך לפח האשפה בביתו, הם מונעים ריחות לא נעימים וישנם מחקרים חדשים הטוענים כי השימוש במכשיר מקטין משמעותית את מורכבות ועלויות הטיפול בשפכים, כמו גם עלויות הטיפול בפסולת מוצקה.

איך לבחור טוחן אשפה?

לאחר שהחלטתם לרכוש ולהתקין טוחן אשפה מתחת לכיור המטבח, עליכם להתייחס לגורמים שונים כדי לקבל החלטה נכונה. למעשה, עליכם להתייחס לפרמטרים הבאים:

  • כושר טחינה
  • עוצמת והספק המנוע
  • מספר דסקיות טחינה
  • מידות המכשיר והתאמתו למקום פנוי מתחת לכיור המטבח
  • מורכבות ההתקנה
  • אחריות ומחיר
  • פריטי מזון שניתן לטחון במוצר ומגבלות שימוש

כדאי לכם לרכוש טוחן אשפה מומלץ ואיכותי ממותג מוביל כמו פורדהם או טוחן אשפה דגם CLEESINK מבית המותג פרופילון. בנוסף, מומלץ לבחור טוחן אשפה עם מנוע ללא פחמים עם מערכת טחינה מפלדת אל חלד, מעטפת עמידה למניעת רעש ומנוע בהספק של 1 כ"ס לפחות. אם אתם לא מתכוונים להשתמש הרבה בטוחן תוכלו להסתפק בדגם זול יותר עם מנוע בהספק נמוך של 3/4 כ"ס.

בנוסף, חשוב לקרוא את הנחיות היצרן לפני רכישת והתקנת טוחן אשפה תחת כיור המטבח. ישנם דגמים פשוטים שאינם מתאימים לטחינת עלים ירוקים כמו פטרוזיליה וסלרי, עצמות של עופות, גלעיני פירות קשים וכדומה. טוחן אשפה איכותי ומקצועי כולל לרוב מספר דסקיות והמוצר מתאים לריסוק פסולת אורגנית קשה ורכה.

איך מתקינים טוחן אשפה?

התקנת טוחני אשפה מומלץ להשאיר לאנשי המקצוע, כיוון שיש לחבר את המכשיר מתחת לכיור, במיקום לא נוח. כמו כן, זהו מוצר חשמלי המחייב התקנה בטוחה לרשת החשמל, יש לבחור מיקום למתג ההפעלה, למרות שכיום ישנם דגמים שניתן להפעיל באמצעות לחצן פניאומטי על השיש או על ידי שלט אלחוטי.

בחנות האינטרנטית ובאולם התצוגה של חברת הכל לבניין אתם יכולים לרכוש בקלות מגוון דגמים של טוחני אשפה ממותגים מוכרים, במחירי מבצע שווים לכל כיס. הזמינו עכשיו ותיהנו גם אתם מטוחן אשפה יעיל ועוצמתי במחיר אטרקטיבי, ותוכלו לחסוך הרבה כסף וליהנות משיפור משמעותי באיכות חייכם.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות