מקלחון פינתי

מקלחון פינתי באתר הכל לבניין

מקלחון פינתי נחשב לפתרון מומלץ לרוב חדרי הרחצה, דגם זה מנצל את חלל חדרי המקלחת בצורה אופטימלית. יש מגוון דגמים ועיצובים של מקלחון פינתי עגול, מעוגל, מרובע או מלבני, עם דלת אחת או שתיים. כאשר מחפשים מקלחון פינתי חשוב לשים לב לפרמטרים כגון מידות המקלחון, צורה, מספר דלתות ואופן פתיחתן וסגירתן, למשל מקלחון פינתי הזזה, סוג ועובי הזכוכית, תקן ישראלי וכמובן עיצוב, גוון ומחיר.

מקלחון פינתי מידות

מקלחון פינתי מעוגל, מלבני או מרובע מגיע בשלל מידות לבחירה. כדי להוזיל עלויות ניתן לרכוש מקלחון עגול או בצורה אחרת במידות סטנדרטיות, אך בהתאם לגודל חדר האמבטיה בביתכם תוכלו לרכוש גם מקלחון פינתי מלבני או מעוגל במידה מדויקת על פי הצורך שלכם.

מקלחון מרובע פינתי מגיע לרוב בגודל סטנדרטי של 80X80 ס"מ, יש גדלים נוספים וכאמור ניתן לייצר עבורכם מקלחון פינתי במידה לבחירה. זה נכון שמקלחונים במידות מיוחדות הם יקרים יותר אך אם התקציב שלכם מוגבל תוכלו למצוא גם דגמים זולים יותר שימלאו את הצורך. מומלץ להתייעץ עם אנשי המקצוע כדי לקבל החלטה שקולה ונבונה לגבי מידות המקלחון, בהתאמה מושלמת לגודל חדר הרחצה בביתכם ולהרגלי ההיגיינה שלכם.

מקלחון פינתי הזזה או דלתות נפתחות פנימה/החוצה

כאשר אתם רוכשים מקלחון מעוגל או מרובע לפינת חדר הרחצה, עליכם לשים לב גם למספר הדלתות ולאופן פתיחתן. ניתן לרכוש מקלחון פינתי הזזה לחיסכון במקום ולשימוש נוח ובטוח, יש גם דגמים המצוידים בדלת אחת או שתיים עם פתיחה פנימה או החוצה. עליכם לזכור כי דלת כנף מחייבת אתכם להשאיר שטח פנוי בחדר הרחצה, בעוד מקלחון עם דלת הזזה תופס פחות מקום, אך במשך הזמן מצטברים לכלוכים ומים במסילה, ואתם עלולים לסבול מקורוזיה במקלחון.

בנוסף, עליכם לבדוק מהו עובי הזכוכית, יש לרכוש רק דגמים עם זכוכית בטיחותית (רבודה או מחוסמת) בעובי של לפחות 6 מ"מ, אך עדיף לבחור דגם עם זכוכית בעובי של 8 מ"מ או יותר. התקן הישראלי מחייב שימוש בזכוכית בטיחותית כדי להימנע מפציעות וחבלות אם הזכוכית נשברת.

מה עדיף – מקלחון עם או בלי אגנית? קראו כאן

מקלחון הזזה פינתי קונים רק בהכל לבניין

הכל לבניין הוקמה בשנת 1985, החברה מייבאת ומשווקת כלים סניטריים של מיטב המותגים, קרמיקה וחומרי גמר, גרניט פורצלן ושלל פריטים נוספים. באתר ובחנות הכל לבניין תוכלו לרכוש מקלחון פינתי במחירים משתלמים במיוחד, כולל אפשרות להזמין התקנת מקלחון פינתי בביתכם על ידי צוות יעיל ומיומן. הזמינו עכשיו מקלחון מעוגל או מרובע פינתי בעיצוב יוקרתי ובמחיר אטרקטיבי – ותתחילו לחסוך.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות