אריחים מעוטרים לעיצוב המושלם

אריחים מעוטרים לבית באתר הכל לבניין

אם החלטתם לשדרג את עיצוב הבית, וודאי בשלב מסוים יעלה בראשכם הרעיון לרכוש אריחים מעוטרים לקירות ולרצפה. האריחים המעוטרים מאוד אופנתיים היום ויש מגוון דוגמאות, גדלים ואפשרויות בחירה.

אריחים מעוטרים, הנקראים גם אריחים מצוירים, נחשבים כיום לפתרון אסתטי, ייחודי וטרנדי לעיצוב הבית.

כדאי לדעת כי אריחים מעוטרים לרצפה ולקירות מיוצרים באופן תעשייתי בשילוב מלאכת יד, יש גם אריחים מעוטרים המיוצרים בהליך תעשייתי לגמרי, ולרוב מחירם זול יותר לעומת האריחים המצוירים ביד. למעשה, כל אחד יכול לעצב את ביתו בהתאם לחלומותיו, אלו הם אריחי חיפוי וריצוף עמידים ואיכותיים בדיוק כמו אריחים רגילים מבטון, מקרמיקה ומחומרים נוספים.

מבחר גדול של מרצפות ואריחי חיפוי מעוטרים

אריחים מעוטרים לעיצוב המושלם כדאי להזמין רק מחברה מקצועית המתמחה ביבוא ובשיווק קרמיקה, גרניט פורצלן, חומרי גמר ופריטים נוספים לעיצוב הבית. ניתן לשלב בין אריחי חיפוי וריצוף רגילים לבין אריחים מעוטרים לאמבטיה או למטבח, כדי ליצור דוגמאות מיוחדות וליהנות מעיצוב מקורי, אלגנטי וייחודי.

רעיון אחר הוא לבחור קיר מרכזי במטבח, בחדר הרחצה ובכל חדר אחר בדירה, ולחפות אותו באמצעות אריחים מעוטרים לחיפוי קירות. כדי לשדרג את עיצוב הסלון, המטבח וחדרי הרחצה בבית, מומלץ לרכוש אריחים מעוטרים לרצפה בסגנון הרצוי והמועדף עליכם.

בשנים האחרונות סגנון הרטרו חזר לאופנה, וכיום ניתן לראות בבתים רבים אריחים מעוטרים למטבח ולאמבטיה, כאשר האריחים מתאימים גם לריצוף הסלון ופינת אוכל, לריצוף חדרי שינה וכדומה.

איך לבחור אריחים מעוטרים לעיצוב המושלם בבית שלכם?

בחירת אריחים מעוטרים לעיצוב המטבח, האמבטיה וחדרים אחרים, אינו דבר של מה בכך. יש שפע דוגמאות ואפשרויות בשוק, לכן הבחירה אינה פשוטה. מומלץ לגבש קונספט עיצובי רצוי, וכך קל יותר לבחור באריחים המעוטרים, למשל האם אתם מעוניינים לעצב את המטבח או חדרי הרחצה בסגנון מודרני, רטרו, כפרי, קלאסי, אורבני וכד'. כמו כן, חשוב לבחור גם גודל רצוי של האריחים כדי ליהנות מעיצוב מושלם ומקורי.

חברת הכל לבניין מגשימה לכם את כל החלומות העיצוביים, באולם התצוגה בבני ברק תוכלו לראות ולרכוש מגוון דוגמאות של אריחים מעוטרים לעיצוב הבית או הדירה במחירים אטרקטיביים עם סיוע של צוות מנוסה ומקצועי.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות