חיפוי קירות חוץ

חיפוי קיר חוץ באתר הכל לבניין

בשלב עבודות הגמר בתהליך בניית בית חדש ובמהלך שיפוץ מקיף בנכס, אתם יכולים לבחור חיפוי קירות חוץ דקורטיבי ועמיד. מטרת החיפוי לקירות החוץ היא הגנה על המבנה מפני חדירת מים ופגעי רטיבות וכתמי עובש ופטריות בקירות הפנים. ניתן ליישם חיפוי רך או קשה, יש מבחר חומרים ושיטות, כאשר בשיטת החיפוי הרך ניתן למצוא את השליכט הצבעוני, צבע ייעודי לקירות חוץ ועוד, ובשיטת החיפוי הקשה יש מבחר חומרים עמידים כמו חיפוי קירות חוץ באבן טבעית או דמוי אבן, קרמיקה, שיש טבעי או מלאכותי ועץ.

בחירת חיפוי קירות חוץ בשלב התכנון

חשוב לבחור חיפוי קירות חוץ דקורטיבי כבר בשלב תכנון המבנה, יש לקבל החלטה משותפת עם האדריכל המנוסה כיוון שסוג וחומרי החיפוי חייבים להתאים לתשתיות הבית. במידה ומעוניינים לחפות מחדש את קירות החוץ במבנה יש לבחון את סוג התשתיות הקיימות כדי לקבל החלטה נכונה, אחרת מסתכנים בחיפוי שאינו מתאים לקיר החיצוני ובבעיות נוספות כמו נפילת אריחי חיפוי משיש או אבן, קילופי צבע ושליכט, בעיות איטום, חדירת מים למבנה וכיוצא בזה.

כמו כן, חשוב לבחור בחיפויי קירות עמידים ואיכותיים בהתאמה לעיצוב החזית הרצוי, לאקלים באזור המגורים ולעיצוב הכללי בסביבת המגורים. כך לדוגמה, אם גרים קרוב לים ישנם חיפויים שלא יתאימו לסביבה הרטובה והמלוחה. בהתאם לסוג התשתית יש ליישם את החיפויים, לעתים בהדבקה ולעתים בשיטות אחרות ומורכבות יותר כמו רשת מתכת לעיגון אריחי החיפוי.

סוגי חיפוי קירות חוץ דקורטיביים ועמידים

בהכל לבניין אתם יכולים לרכוש מבחר אריחי חיפוי לקירות חוץ וחומרי גמר כמו שליכט דקורטיבי, צבע עמיד לקירות חוץ, אריחי קרמיקה ועוד. הכל לבניין משווקת מגוון חיפויים לקירות חוץ במחירים משתלמים במיוחד, צוות המומחים של החברה עומד לשירותכם ויסייע לכם לקבל החלטות נכונות.

  • חיפוי קירות חוץ בקרמיקה – מגוון אריחי חיפוי לקירות חוץ מקרמיקה איכותית ועמידה, מומלץ לבחור בגוונים בהירים ויש לוודא כי רמת הספיגה נמוכה מ-3%. ניתן ליישם גם אריחי פורצלן מזוגגים עם אפשרות לאריחים מלוטשים או לא.
  • חיפוי קירות חוץ דמוי אבן – כדי להוזיל עלויות ולשפר את עמידות חיפוי הקיר החיצוני, ניתן לרכוש אריחי חיפוי לקירות חיוניים דמויי אבן. יש מגוון עיצובים, מידות וגוונים, גם ההתקנה מהירה ופשוטה יותר בגלל המשקל הנמוך של האריחים דמויי האבן.

חיפוי קירות חוץ מזמינים רק מהכל לבניין

הכל לבניין הוקמה לפני למעלה מ-30 שנה, החברה מתמחה בין השאר בייבוא ושיווק חומרי גמר ובנייה, כולל חיפוי קירות חוץ משלל חומרים איכותיים ועמידים ובמבחר עצום של מידות, גוונים טקסטורות ורמות גימור. למידע נוסף צרו עמנו קשר בטלפון או באמצעות האתר, ואתם מוזמנים לחסוך הרבה כסף ולהזמין חיפוי דקורטיבי ומרשים במחיר המשתלם בארץ.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות