ברז נשלף או קבוע למטבח – מה עדיף?

ברז מטבח נשלף

אחת מהבחירות החשובות בתהליך בנייה או שיפוץ של מטבחים היא בחירת ברז המטבח. כיום קיימים בשוק מבחר רב של ברזים, חלקם נשלפים וחלקם קבועים והתאמה נכונה של הברז למטבח שלכם תאפשר לכם עבודה קלה ונוחה לאורך שנים. אז מה כדאי לבחור – ברז נשלף או קבוע למטבח?

ברז נשלף למטבח

ברז נשלף למטבח הוא ברז שבמצבו הסגור נראה כמו ברז קבוע, אך בעל ראש ברז נשלף עם צינורית פנימית (בדומה לצינורית ברז האמבטיה) כך שניתן להגיע אתו לכל פינה בכיור בנוחות ולמלא בקבוקים בצורה היגיינית. ישנם עיצובים שונים ואיכויות שונות המתבטאים במחיר. לפעמים מופיעות תקלות בשליפת הברז אך את התחזוקה והטיפול בבעיה לרוב תוכלו לבצע בעצמכם.

הגורם החשוב ביותר בבחירת ברז נשלף הוא אמינות הברז. מאחר וזה ברז שמתעסקים אתו הרבה, חשוב שיהיה איכותי, עם תחזוקה נוחה למניעת תקלות. יש מבחר רב של ברזים נשלפים טובים וההבדל במחיר לרוב נובע מאיכות החלקים ומהעיצוב של הברז.

ברז קבוע למטבח

ברז קבוע למטבח הינו הברז הסטנדרטי והמוכר לכולם, ברז קבוע שמותקן בצמוד לכיור או מעליו. ברזים אלו מגיעים במגוון רב של עיצובים, חומרים ושלל צבעים. ברז זה לרוב מועד לפחות תקלות ואמינותו גבוהה.

ברז נשלף או קבוע למטבח – מה עדיף?

השיקול החשוב ביותר בבחירת סוג הברז למטבח שלכם הוא מהם הצרכים שלכם במטבח, האם אתם מבשלים הרבה וזקוקים לברז נשלף שיאפשר רחצה של פירות וירקות, מילוי סירים ובקבוקים וניקוי של הכיור או שאתם זקוקים לברז בעיקר בשביל הדחת הכלים ולכן פחות חשובה לכם אפשרות השליפה של הברז, בין כך או כך חשוב שתבחרו בברז בעל גובה נכון שיאפשר שימוש נוח. גם התקציב הוא שיקול משמעותי מכיוון שמחירו של ברז קבוע יהיה לרוב נמוך יותר ממחירו של ברז נשלף.

 לבחירה נכונה של ברז המטבח מתייעצים עם צוות הכל לבניין

כאן באתר הכל לבניין תוכלו למצוא את כל סוגי הברזים ובעיצובים מרהיבים. הרכישה באתר מהירה ומאובטחת ואם תרצו לראות את הדגמים בחנות תוכלו להגיע לאולם התצוגה שלנו, הממוקם בבני ברק והצוות ישמח לעזור לכם בבחירת סוג הברז למטבח.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות