מקלחון חזית

מקלחון חזית באתר הכל לבניין

מקלחון חזית נחשב לאחד הדגמים הפופולריים ביותר בגלל ניצול מיטבי של שטח חדר האמבטיה. כדאי לדעת כי מקלחון חזית הזזה מותקן לרוב בין שלושה קירות, הוא מורכב משתי דלתות או עם דלת אחת, יש גם דגמים של מקלחונים חזיתיים עם שתי דלתות הזזה וחלק אחד קבוע. את המקלחון ניתן להתקין על רצפת חדר האמבטיה או עם אגנית.

מפרט טכני של מקלחון חזית

לפני שאתם רוכשים מקלחון חזית מדגם זה או אחר עליכם לשים לב למפרט הטכני של הפריט כדי לוודא כי המקלחון מתאים לחדר הרחצה בביתכם. עליכם להתמקד בעיקר בגורמים כגון גובה המקלחון (מומלץ שגובה דפנות ודלתות הזכוכיות יהיו לפחות 185 ס"מ כדי להימנע ממים להרטיב את רצפת החדר), סוג ועובי הזכוכית (לפחות 6 מ"מ של זכוכית בטיחותית), כיוון הדלת, סוג הסגירה (לרוב סגירה באמצעות מגנטים), איכות האיטום, עמידות הצירים, גימור.

הדגמים הפופולריים ביותר של מקלחונים חזיתיים הם:

  • מקלחון חזית 140
  • מקלחון חזית 160
  • מקלחון חזית 170
  • מקלחון חזית דלת אחת
  • מקלחון חזית קבוע ודלת

כמו כן, חשוב להתייחס לנושא האחריות, עלות ההתקנה וכמובן עיצוב ומחיר המקלחון. בעבר הלא רחוק היה היצע קטן למדי של מקלחוני חזית, כיום יש מבחר גדול של דגמים, בשלל עיצובים, גדלים ואיכויות. מומלץ לרכוש מקלחון הזזה חזית עם זכוכית בטיחותית כנדרש בתקן הישראלי למקלחונים, כלומר זכוכית מחוסמת או רבודה. אפשר לבחור מקלחון עם זכוכית שקופה, פסים, גרניט ועוד.

שדרוג מהיר של חדר האמבטיה

התקנת מקלחון חזית בחדר האמבטיה בביתכם תשדרג פלאים את עיצוב החדר, זהו מקלחון איכותי ובטוח לשימוש, הוא מעניק מראה יוקרתי, קל לנקות את המקלחון ואין צורך בתחזוקה, למעט ניקיון שוטף. מקלחון חזית מתאים גם לילדים ומבוגרים, בגלל הפתיחה הקלה של הדלתות והאיטום האיכותי המונע מרצפת החדר להירטב.

מקלחון חזית מחירים

המחיר של מקלחון חזית מתחיל ב-450 ₪ לדגמים הקטנים עם דופן קבועה, ועד כ-2,000 ₪ לדגמים יוקרתיים עם זכוכית בעובי 8 מ"מ, בגובה 200 ס"מ, עם צירים איכותיים ועמידים במיוחד.

מקלחונים קונים רק בהכל לבניין

אם אתם מחפשים מקלחון חזית מבצע משתלם תוכלו למצוא רק בהכל לבניין. חברת הכל לבניין הוקמה בשנת 1985, החברה מייבאת ומשווקת חומרי גמר, קרמיקה, גרניט פורצלן, מקלחונים, כלים סניטריים ושלל פריטים נוספים לעיצוב הבית. בהכל לבניין תוכלו לרכוש מקלחון חזית בעיצוב יוקרתי מתוצרת מותג מוכר – תוך התחייבות למחירים המשתלמים ביותר.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות