חיפוי זכוכית למטבח – יתרונות וחסרונות

חיפוי זכוכית למטבח באתר הכל לבניין

בשנים האחרונות החלו אדריכלים ומעצבי פנים רבים להציע עיצובים הכוללים חיפוי זכוכית למטבח, בגלל המראה היוקרתי והמרשים, התחזוקה הנוחה, העמידות הגבוהה ובגלל יתרונות נוספים. חיפוי זכוכית לקירות המטבח משדרג משמעותית את העיצוב, ובעלות משתלמת ושווה לכל כיס ניתן לשפר את מראה המטבח וליהנות מעיצוב ייחודי ומלהיב.

לחיפויי זכוכית למטבח יש יתרונות רבים, ובראשם העיצוב האלגנטי ונוחות הניקיון והתחזוקה, אך יש גם חסרונות, החיסרון העיקרי הוא המחיר.

חיפוי זכוכית למטבח – יתרונות וחסרונות

חיפוי זכוכית למטבח נחשב לטרנד החם ביותר בעולם העיצוב של המטבחים, לחיפוי זכוכית יש יתרונות חשובים כגון:

  • עמידות גבוהה – חיפוי זכוכית למטבח עשוי מזכוכית מחוסמת בעובי של לפחות 6 מ"מ. זו זכוכית חזקה ועמידה העוברת תהליך חימום בטמפרטורה קיצונית להענקת העמידות והחוזק של החומר.
  • ניקיון ותחזוקה – קל לנקות חיפויי זכוכית באמצעות מטלית לחה עם חומרי ניקיון שיש בכל בית. החיפוי עשוי מיחידה אחת לכן אין חריצים בהם מתרכזים שאריות לכלוך, שומנים ואבנית.
  • שלל אפשרויות עיצוב – חיפוי זכוכית מגיע בשלל גוונים, טקסטורות ועיצובים, כל אחד יכול למצוא חיפוי זכוכית המתאים לטעמו האישי ולקונספט העיצוב במטבח ובשאר חללי הבית.
  • התקנה קלה ופשוטה – התקנת חיפוי זכוכית למטבח אורכת כשעה עד שעתיים בלבד, אין צורך לפרק אריחי חיפוי קודמים מאחר ומתקינים את החיפוי מזכוכית בהדבקה מיוחדת.
  • מתאים לכל סגנון מטבח – חיפויי זכוכית מתאימים לקשת רחבה של סגנונות עיצוב, וניתן לבחור חיפוי המשתלב היטב בעיצוב הקיים, או לשנות את האווירה והמראה של המטבח באמצעות התקנת חיפוי זכוכית חדש בגוון ובעיצוב לבחירה.

כאמור, כאשר שוקלים להתקין חיפוי זכוכית למטבח ישנם יתרונות רבים בעד המהלך, עם זאת יש גם חסרונות שחשוב לשים לב אליהם. החיסרון העיקרי בהתקנת חיפוי זכוכית במטבח הביתי הוא המחיר הגבוה. ככל שבוחרים חיפוי זכוכית מיוחד יותר, כך המחיר מתייקר, ולכן פתרון זה אינו מתאים לכולם ועדיין היום רוב הבונים או המשפצים בוחרים בחיפוי קרמיקה.

אם החלטתם להתקין חיפוי זכוכית למטבח מחיר הוא רק אחד מהקריטריונים לקבלת החלטות נכונה. בהכל לבניין תוכלו להזמין מבחר חיפויי זכוכית המתאימים למטבח, במחיר משתלם ושווה לכל כיס.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות