סוגי זכוכית למקלחונים

סוגי זכוכית למקלחונים באתר הכל לבניין

בחיים המודרניים רובנו מעדיפים להתקלח במקלחון במקום רחצה ממושכת באמבטיה. השימוש במקלחון נפוץ בישראל ובכל העולם, מעבר לנוחות יש למקלחון יתרונות רבים כמו חיסכון ניכר בהוצאות המים, עלות משתלמת ועיצוב מרהיב ויוקרתי של חדר הרחצה.

בעת בחירת מקלחון חדש לחדרי האמבטיה בביתכם, עליכם לשים לב לסוג, עובי ואיכות הזכוכית. יש מגוון סוגי זכוכית למקלחונים, בין השאר זכוכית שקופה, חלבית, עם צריבת פסים ועוד.

ראוי לציין כי מכון התקנים הישראלי קבע תקן ישראלי מחייב לזכוכיות המתאימות למקלחונים, ולמעשה החל משנת 2006 ישנם שני סוגים עיקריים של זכוכית בטיחותית ועמידה למקלחונים העומדים בדרישות התקן:

  • זכוכית רבודה – זכוכית רבודה עשויה משתי שכבות זכוכית המודבקות ביניהן באמצעות שכבה פלסטית שתפקידה למנוע פיזור של רסיסי הזכוכית במקרה שבר או מכה חזקה.
  • זכוכית מחוסמת – זכוכית עמידה במיוחד המתאימה למקלחונים, בתהליך הייצור מחממים את הזכוכית לטמפרטורה גבוהה במיוחד למשך מספר דקות, ולאחר מכן מבצעים חיסום של הזכוכית באמצעות קירור מהיר. זו זכוכית עמידה פי 4 מזכוכית רגילה, בעת התנפצות הזכוכית המחוסמת מתנפצת לרסיסים קטנטנים למניעת פגיעות ופציעות גוף.

איזה זכוכית כדאי לכם לבחור למקלחון?

ההמלצה היא לרכוש מקלחון רק בחברה מקצועית ואמינה המקפידה על מקלחונים איכותיים עם זכוכית מחוסמת העומדת בדרישות בתקן הישראלי.

באפשרותכם לבחור מגוון סוגי גימור לזכוכית של המקלחון, לדוגמה:

  • זכוכית שקופה למקלחוןזכוכית שקופה (אקסטרה קליר או זכוכית שקופה רגילה), עמידה וחזקה למקלחון מעוצב, ניתן לראות דרך הזכוכית לכן הרחצה במקלחון פחות אינטימית.
  • זכוכית עם צריבת פסים למקלחון פתרון אסתטי ואלגנטי למקלחון מעוצב בחדר האמבטיה, עם זכוכית בעלת צריבת פסים למקלחת אינטימית ללא הפרעה.

מקלחון זכוכית קונים רק בהכל לבניין, החברה הוותיקה והאמינה מציעה מגוון דגמים של מקלחונים עם זכוכית רבודה א מחוסמת בשלל עיצובים וגוונים, לרבות זכוכית שקופה ללא עופרת. חברת הכל לבניין מייבאת ומשווקת חומרי גמר, אריחי חיפוי, כלים סניטריים ושלל פריטים נוספים לעיצוב הבית וחדרי הרחצה. צרו איתנו קשר והזמינו עכשיו מקלחון איכותי ותיהנו מאיכות גבוהה, מעיצוב יוקרתי, משירות מנצח וממחירים ללא תחרות!

שינוי גודל גופנים
ניגודיות