שיש גרניט למטבח

משטח שיש למטבח

בעת בחירת השיש למטבח וחידוש המטבח שלכם רצוי שתקחו בחשבון מספר פרמטרים – עיצוב, פרקטיות וכמובן – מחיר. זוהי לא בחירהפשוטה מכיוון שלכל אחד מסוגי המשטחים למטבח יש יתרונות וחסרונות, בנוסף – טווחי המחירים הם גדולים ולא תמיד המחיר מצדיק את ההשקעה.

שיש גרניט למטבח

שיש גרניט למטבח הוא חומר מאוד פרקטי למשטחי עבודה מכיוון שספיגת הנוזלים מאוד נמוכה וכמעט ולא נשארים עליו כתמים וכמו כן הוא לא נשרט בקלות אפילו אם תחתכו עליו משהו ישירות. שיש גרניט בהרבה יותר חזק ופחות רגיש מהשיש הסינטטי וגם במקרים בהם הוא נסדק, הסדק לא יתרחב ויישאר בגודלו המקורי.

שיש גרניט פורצלן למטבח נחשב לחומר הטוב ביותר למשטח העבודה במטבח בשל חוזקו ועמידותו. משטח הגרניט לא נשרט בקלות ואינו רגיש לחום או לחומרים חומצתיים כמו לימון או אפילו יין אדום המשאיר כתמים על חומרים אחרים. משטח שיש גרניט פורצלן עמיד לאורך שנים ובתחזוקה בסיסית וקלה ביותר הוא ישרת אתכם נאמנה לאורך זמן ממושך.

עלות השיש למטבח

העלויות מחושבות לפי החומר אותו תבחרו שמוצע לפי מחיר למטר. בנוסף ישנם שיקולים נוספים כמו מקור החומר אם מדובר בייבוא או בייצור מקומי, גודל משטח העבודה שלכם ולפעמים אפילו בחירת הגוון תקבע את המחיר לפי מטר.

רכשתם את השיש? נשמח להציע לכם לרכוש אצלנו את שאר המוצרים המשלימים למטבח – ברזים, כיורים, טוחני אשפה ועוד במחירים ללא תחרות!

שינוי גודל גופנים
ניגודיות