ניאגרה סמויה או ניאגרה מונובלוק?

חדר שירותים עם ניאגרה סמויה באתר הכל לבניין

מתכננים שיפוץ בחדרי השירותים או שיפוץ מקיף בבית ומתכננים להחליף את הניאגרות? האם גם אתם רוצים לדעת מה עדיף – ניאגרה סמויה או ניאגרה מונובלוק? ובכן, כאשר עורכים שיפוץ חלקי או מלא בבית ומתכננים להחליף ניאגרות עליכם לקבל החלטה האם לרכוש ולהתקין ניאגרה סמויה או ניאגרה מונובלוק.

ניאגרה סמויה נחשבת ליוקרתית יותר מאחר והיא סמויה לעין והיא מיועדת לאסלות תלויות, לכן קל יותר לנקות את חדר הרחצה או השירותים וגם זוכים למראה מודרני ואלגנטי יותר. ניאגרה מונובלוק מחוברת לאסלת מונובלוק – אסלה עומדת המעוגנת לרצפה, היא בולטת לעין ותופסת שטח רב, ולעתים איכות השטיפה שלה פחות טובה בהשוואה לדגמים איכותיים של ניאגרות סמויות.

ניאגרה סמויה – עיצוב ומראה יוקרתי

אם אתם מעוניינים לעצב חדרי רחצה ושירותים בביתכם בסגנון יוקרתי, הניאגרה הסמויה עדיפה עבורכם. ניאגרה סמויה נחשבת לפתרון האסתטי היפה והמרשים ביותר, לכן בשנים האחרונות ישראלים רבים בוחרים בפריט זה לעיצוב חדרי השירותים והרחצה בביתם. ניאגרה סמויה מותקנת ישירות לקיר, ללא עמוד תומך לרצפה, לכן מתקבל מעין מראה של אסלה תלויה, כאשר מיכל ההדחה והצנרת המחברת ביניהם מוחבאים בקירות, לרוב מאחורי חיפוי דקורטיבי.

ניאגרה מונובלוק מגיעה בשלל עיצובים וגדלים לבחירה, אך היא פחות אסתטית וגם קשה יותר לנקות ולשמור על היגיינה בגלל המבנה שלה והשטח שהיא תופסת בחלל חדר השירותים.

נוחות, תחזוקה והיגיינה של ניאגרות

שני הדגמים נוחים לשימוש, אך כאמור קל יותר לנקות חדרי שירותים בהם מותקנת ניאגרה סמויה המחוברת לאסלה תלויה. אנשי מקצוע רבים ממליצים על ניאגרה סמויה בגלל האסתטיקה הגבוהה ונוחות השימוש והניקוי, כמו כן עוצמת ההדחה של הניאגרה הסמויה טובה בהרבה לעומת עוצמת ההדחה של ניאגרה מונובלוק.

ראוי לציין כי תיקון ניאגרה סמויה נחשב למורכב, יש לפרק את הרכיבים דרך פתח שירות קטן, ולכל דגם יש חלקי חילוף אחרים לכן יש לפנות ליבואן או לחנות מקצועית כמו הכל לבניין כדי לרכוש חלפים. עלות התיקון של ניאגרה סמויה לרוב תהיה יקרה יותר באופן משמעותי בגלל מחיר החלפים ומורכבות העבודה.

מחיר ניאגרות מונובלוק וניאגרות תלויות

אם התקציב שלכם מוגבל לבטח תעדיפו לרכוש ניאגרה מונובלוק, יש מגוון דגמים אותם תוכלו לרכוש בחנות של הכל לבניין. המחיר של ניאגרה מונובלוק זול משמעותית בהשוואה לעלויות של ניאגרות סמויות ממותגים מוכרים.

בין המותגים המומלצים המייצרים ניאגרות תלויות ניתן למנות את פלסאון, חרסה ועוד. מומלץ להימנע מדגם פשוט העלול לגרום לבעיות שונות תוך זמן קצר. הפרש המחירים בין ניאגרה מונובלוק ממותג מוכר ואמין למוצר פשוט וזול אינו משמעותי, לכן במקרה הזה עדיף להוסיף כמה שקלים ולהנות מראש שקט.

מחירי ניאגרות סמויות גבוה יותר, וכדי להימנע מתקלות ומהוצאות מיותרות, כדאי לרכוש רק דגם איכותי ממותג מוכר. בין המותגים המובילים המשווקים ניאגרה סמויה ניתן למנות את  חרסה וכדומה.

לאחר שקבלתם החלטה איזה סוג ניאגרה מתאים עבורכם, כדאי לכם להזמין ניאגרה סמויה או מונובלוק מהחנות של הכל לבניין. נשמח לסייע לכם לקבל החלטה ולרכוש ניאגרה איכותית ועמידה במחיר ללא תחרות.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות