ריצוף לבית

ריצוף לבית מחנות הכל לבניין בבני ברק

הרצפה היא הבסיס לכל הבית והיא גם הרקע לשאר הריהוט והאביזרים. בבחירת חומר הריצוף וצבעו תקבעו את המראה של הבית שלכם, בין אם אלגנטי, ביתי, יוקרתי או חמים. אך איך תדעו באיזה אריחי ריצוף לבחור? ריבוי החומרים והצבעים מאפשרים קשת רחבה של אפשרויות והדבר הכי נכון לפני בחירת הריצוף, היא המחשבה איזה מראה תרצו להעניק לבית שלכם.

ריצוף לבית

בעבר בעת בניית הבתים והדירות, השתמשו הקבלנים בבלטות ריצפה פשוטות בעלות מראה אחיד שהגיעו במגוון מצומצם של צבעים. כיום, הנושא מפותח לגמרי. שלל חומרי גלם המרכיבים אריחי ריצוף וכמעט אין ספור צבעים וגוונים, כך שתוכלו להיות מדויקים בהענקת המראה אותו רציתם לתת לבית שלכם.

ריצוף שיש

אחת הדילמות המוכרות אצל הישראלים היא בחירה בין ריצוף שיש לגרניט פורצלן. בישראל רוב ריצופי השיש עשויים משיש מעובד ומלאכותי העשוי מאבן גיר כדוגמת שיש קיסר וכו׳ ומכיוון שהחברות משתמשות בשיש מעובד, מגוון הצבעים אותם הן יכולות לספק, גדול ורחב מאוד. היתרון הגדול ביותר של ריצוף זה הוא הברק שלו.

ריצוף לחדר האמבטיה

בבחירת הריצוף לחדר האמבטיה, יש לקחת בחשבון מספר גורמים. חדר האמבטיה הוא חדר לח בו נעשה שימוש קבוע בחומרי ניקוי כימיים. לכן, חיפוי הקירות חשוב מאוד, דבר שישמור על קירות חדר האמבטיה וימנע היווצרות עובש. את סוג הריצוף כדאי מאוד לקחת מחומר ׳לא מחליק׳, ריצוף מחוספס המונע חלילה נפילות על רצפה רטובה ומחומר חזק ועמיד.

ריצוף דמוי פרקט

כיום, החומר הנפוץ ביותר לריצוף חדרי האמבטיה הוא גרניט פורצלן, מכיוון שאריחים אלו מחזיקים מעמד ותחזוקתו קלה ביותר. עם התפתחות הטכנולוגיה כיום ישנם אין ספור צבעים וטקסטורות לאריחי האמבט. רבים האוהבים פרקט המעניק מראה חם לבית, יוכלו לשלב את המראה בריצוף דמוי פרקט, העשוי אריחי קרמיקה או גרניט במראה של קורות עץ. דבר שיעניק חום לחדר האמבטיה שלכם, אך לא יגרם כל נזק מרטיבות החדר.

סוגי קרמיקה לרצפה

סוגי הקרמיקה לריצוף הבית קיימים היום באין ספור הדפסים דיגיטליים ודוגמאות. מרצפות בכל גודל שתרצו וכמעט בכל צורה. סוגי הקרמיקה שקיימים היום לריצוף:

  • גרניט פורצלן – אריח קרמיקה לא מזוגג. עמיד בפני שחיקה וניתן לליטוש מידי כל תקופת זמן, לחידוש והבלטת הברק שלו.
  • טראצו – אריחי קרמיקה חזקים ועמידים בפני מכות חזקות. מורכבים משתי שכבות וכינויים העממי הוא הבלטות המוכרות. חוסר במגוון צבעים גורם לשימוש מופחת כיום.
  • טרה קוטה – אינו מזוגג ואינו מבריק. שימוש נפוץ בגינות וחצרות. חומר הנוטה לספוג נוזלים וליצור כתמים ולכן לא צובעים אותו.
  • סומסום – יתרון של קביעת אבנים קטנות מאוד בכל מילימטר בודד אך עמידותו בפני מכות נמוכה מאוד.
  • פלחי שיש – נועדו יותר לשימוש עיצובי ויצירת אופי אחר לקרמיקה.
  • רזינה – שיש ממוחזר. 90% חומר קרמי ו10% חומרים פולימריים בשם ׳רוזין׳. ניתן ליצוק כל גוון שרוצים ויוצרים אריחים חלקים ומבריקים.

מחירי ריצוף

כמה בעצם יעלה לכם הריצוף החדש לבית? המחיר בעצם יקבע לפי גודל מ״ר אותו אתם צריכים לרצף, החומר ממנו עשויים אריחי הקרמיקה, חומרים משלימים והצוות שיבצע את העבודה, אותו תבחרו.

באתר הכל לבניין בוחרים אריחי ריצוף מתוך מגוון רחב

אנחנו בהכל לבניין נספק לכם את כל מה שתצטרכו לשיפוץ הבית במקום אחד. כאן תוכלו להתרשם ממגוון רב של אריחי קרמיקה כולל גרניט פורצלן ותוכלו לבחור את הריצוף שיתאים למראה אותו תרצו להעניק בסופו של דבר לבית שלכם. הצוות שלנו מזמין אתכם אל אולם התצוגה שלנו בבני ברק כדי לראות ולחוש את המוצרים שלנו וכן לקבל את הייעוץ המקצועי כדי שתוכלו לבחור את הריצוף המתאים לכם בדיוק.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות