מייבש ידיים סילוני

מייבש ידיים סילוני באתר הכל לבניין

מתקנים לייבוש ידיים נחשבים למוצר חובה בחדרי שירותים בבתי עסק, במרכזי קניות וקניונים, במבנים ציבוריים וכדומה. יש מגוון דגמים של מייבשי ידיים סילונים, אך כדאי לרכוש רק מוצר איכותי ובטיחותי העומד בדרישות של מכון התקנים הישראלי. אם אתם מחפשים מייבש ידיים סילוני במחיר מנצח וממותג מוכר ואמין, אתם במקום הנכון!

הדור החדש של מתקנים לייבוש ידיים

מתקנים חשמליים לייבוש ידיים נמצאים בשימוש נרחב מזה עשרות שנים, לבטח גם אתם עושים בהם שימוש לאחר שטיפת הידיים בחדרי שירותים ציבוריים או בעבודה. בעבר הלא רחוק היו מתקנים ידניים לייבוש ידיים, המתקן כלל גליל של נייר סופג ומתג המאפשר לשלוף נייר באורך הרצוי, או במשיכה. הדור השני של מייבשי ידיים היה חשמלי, ובלחיצת כפתור קיבלתם נייר סופג לייבוש הידיים באורך הרצוי, לאחר מכן יצאו דגמים חדשים עם חיישני תנועה, וכאשר הנחתם את הידיים במתקן הוזרם אוויר חם על מנת לייבש את הידיים.

כיום, יש דור חדש של מייבשי ידיים, ובהכל לבניין תוכלו לשדרג את חדרי הנוחיות בעסק או במבנה עם מכשיר מתקדם ואיכותי. באמצעות רכישת מייבש ידיים סילוני תסייעו ללקוחות ולעובדים לשמור על היגיינה, לשטוף ידיים ולייבשן בנוחות, וללא פסולת נייר וזיהום רצפת השירותים.

מהם היתרונות של מייבש ידיים סילוני?

דגם איכותי ומתקדם של מייבש ידיים סילוני מציע יתרונות רבים, ביניהם:

  • נוחות – השימוש במייבשי ידיים סילונים הוא נוח, כל אחד יכול לייבש את ידיו בקלות וללא צורך בלחיצה על כפתורים. המתקן מייבש את הידיים באמצעות הזרמת אוויר חם, לכן אין צורך בניגוב הידיים.
  • היגיינה – המכשיר מבטיח שמירה על היגיינה בקרב המשתמשים, השימוש אינו מצריך מגע יד אדם, לכן החיידקים אינם עוברים בין המשתמשים במוצר.
  • חיסכון בעלויות – המכשיר חסכוני ואינו צורך הרבה חשמל, כמו כן אין צורך לרכוש גלילי נייר ולדאוג להחלפת הגלילים.
  • תחזוקה פשוטה – מכשיר איכותי העומד בתקן הישראלי כמעט ואינו דורש תחזוקה.
  • ידידותי לסביבה – זהו מוצר ירוק השומר על הסביבה, אין צורך בגלילי נייר סופג מזהמים.

מייבשי ידיים סילונים קונים רק בהכל לבניין

מייבשי ידיים סילונים קונים רק בהכל לבניין – בגלל השירות, האיכות והמחירים האטרקטיביים. הזמינו עכשיו מייבש ידיים סילוני באתר, זקוקים לייעוץ? צרו איתנו קשר ונשמח לעזור.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות