סוגים של עיצוב מטבחים

מטבח מעוצב באתר הכל לבניין

בעולם עיצוב המטבחים יש טרנדים חדשים ומלהיבים מדי שנה, וישנם גם מגוון עיצובים המתאימים למטבחים קטנים או גדולים, צרים ורחבים. עיצוב מטבחים אינו דבר של מה בכך, אתם צריכים להתייחס לפרמטרים רבים כגון גודל המטבח, מגבלות תקציב, שטחי ופתרונות אחסון, משטח עבודה עמיד ואיכותי, סגנון ארונות המטבח, תאורה ועוד.

כאשר אתם מתכננים לעצב מחדש את המטבח בדירה או בבית, כדאי לכם להכיר סוגי עיצוב מטבחים בסגנונות שונים כמו קלאסי, מודרני, כפרי, רטרו וכדומה. כדאי לכם לבחור קונספט עיקרי לעיצוב המטבח, בהתאמה לטעם האישי ולעיצוב הכללי בנכס, ובהתאם למידות המטבח תוכלו להחליט האם עיצוב מטבח בצורת ח' או ר' מתאים לכם, והאם לשלב אי עם משטחי עבודה נוספים וכסאות מסביב.

סוגי עיצוב מטבחים לבחירתכם

המטבח כיום מהווה את הלב הפועם של הבית, בו מתרכזים בני המשפחה לארוחות, לבישול משותף, לשיחות ועוד. בבנייה המודרנית המטבח נפתח לעבר הסלון לכן העיצוב חייב להתאים לקונספט העיצוב הכללי בבית. עליכם לזכור כי כיום נהוג גם לארח חברים וקרובי משפחה במטבח, לכן הוא צריך להיות מסודר ומאורגן, ויש ליצור אווירה נעימה, מבלי לפגוע בנוחות העבודה.

כדי לעצב את המטבח הביתי שלכם עליכם לקחת מידות מדויקות של החדר. אם אתם מחפשים פתרונות ורעיונות עבור עיצוב מטבח קטן עליכם לתכנן חלוקה הגיונית ויעילה של המטבח, ומומלץ למקם את פינת האוכל מחוץ לחלל החדר כדי לשמור על מרווח במטבח.

כדאי לדעת כי יש מספר סגנונות עיצוב עיקריים בצורות שונות:

עיצוב מטבח בצורת ח'

מתאים למטבחים מרווחים וגדולים יחסית, בהם ניתן למקם ארונות בצורת ח', משטחי עבודה רחבים וארוכים, עם אפשרות לאי.

עיצוב מטבח בצורת ר'

זהו עיצוב פופולרי המתאים למטבחים רבים, מיועד למטבחים בינוניים עד גדולים, תוך ניצול מיטבי של חלל החדר לצורכי אחסון, משטחי עבודה ומיקום נוח של המקרר, מוצרי חשמל למטבח ועוד.

עיצוב מטבח עם אי

אחד הטרנדיים הבולטים בעשור האחרון, התוספת של האי מספקת משטחי עבודה ואחסון נוספים, ניתן לשבת מסביב לאי לארוחות משותפות וכדי לארח ולנהל שיחות על כוס קפה ועוגה

עיצוב מטבח צר וארוך

עיצוב מטבחים צרים וארוכים מחייב תכנון קפדני כדי לנצל היטב את השטח ולהימנע מעומס ומקושי לנוע במטבח.

לאחר שבחרתם את העיצוב המתאים ביותר עבורכם, תוכלו כעת לבחור חיפויי קיר וריצוף, ברזים דקורטיביים, כיורים מעוצבים וכל מה שצריך להשלמת העיצוב.  הכל לבניין מייבאת ומשווקת מגוון מוצרי גמר, כלים סניטריים, קרמיקה ואריחי חיפוי נוספים, הנכם מוזמנים לרכוש באתר או להגיע לחנות, ואנו מתחייבים לשירות מקצועי ולפתרונות מותאמים אישית לכל סגנונות המטבח ולמחירים תחרותיים. צרו עמנו קשר או בואו לבקר אותנו ואנו נסייע לכם לעצב את המטבח הביתי המושלם והמתאים ביותר עבורכם.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות