סגנון מודרני בעיצוב המטבח

מטבח מודרני עם ברז וכיור מחנות הכל לבניין

בעולם הבנייה המודרני המטבח הביתי פתוח לעבר הסלון, לכן כאשר מעצבים אותו חשוב להתאים את הקונספט לעיצוב פינת האוכל והסלון. כך יוצרים הרמוניה ונהנים מאווירה נעימה ומעיצוב מרהיב ואלגנטי. בין סגנונות העיצוב הפופולריים והנפוצים ביותר של המטבח הביתי ניתן למנות את הסגנון המודרני. זהו סגנון אהוב וייחודי המאופיין לרוב במטבח בגוונים כהים או בהירים, לרוב בוחרים גוון מרכזי אחיד. כמו כן, זהו מטבח המעוצב בקווים נקיים וישרים וכולל פתרונות אחסון חכמים וחדשניים.

מראה אלגנטי ועיצוב יוקרתי

סגנון מודרני בעיצוב המטבח מבטיח לכם התאמה לאורח החיים שלכם, זהו סגנון המשקף את קצב החיים המהיר והתוסס של החיים המודרניים. ניתן לעצב את המטבח בגוונים בהירים או כהים, כאשר נהוג לבחור בגוון אחד מרכזי כדי ליצור מראה אחיד המאפיין את העיצוב המודרני.

כדי ליהנות מעיצוב יוקרתי וממראה האלגנטי ניתן להשתמש בהיי גלוס ליצירת אפקט מבריק ודינמי, ולקבלת מראה יוקרתי ומרשים. כמו כן, מומלץ לשלב חיפוי זכוכית למטבח בגוון כהה, במטבחים מודרניים רבים נעשה שימוש בזכוכית שחורה לחיפוי הקירות, במשטחי עבודה משיש או אבן בגוון כהה וכדומה. כמו כן, במטבחים מודרניים רבים נעשה שימוש בחומרי גלם בהירים, לרבות בגוון לבן ושמנת. כדי לשבור את המראה המנוכר של הצבע הלבן אפשר לשלב חיפויי קירות בגוון כהה.

מטבח חכם ומותאם אישית

עיצוב מטבח מודרני מתחיל בתכנון מדויק לאחר אפיון והבנת צרכיו הייחודיים של הלקוח. המטבח המודרני מאופיין בעיצוב אחיד וחלק, ובמראה נעים לעין. למרות העיצוב היחסית פשוט יש במטבח המודרני פתרונות טכנולוגיים חדשניים ומתקדמים, למשל פתרונות אחסון חכמים, הנדסת אנוש מתקדמת וציוד חשמלי משוכלל המשולב באופן טבעי בארונות ובמשטחי העבודה.

כדי ליהנות מעיצוב מרהיב ויוקרתי כדאי לבחור חיפוי קיר מטבח מזכוכית עמידה בגוון כהה, בעוד משטחי העבודה יכולים להיות בגוון בהיר אך אחיד ליצירת מראה הרמוני. המטבח המודרני מאופיין בקווים ישרים, בשימוש באלמנטים מודרניים ובבחירת חומרי גלם איכותיים. יש שלל עיצובים לבחירה לכן כדאי לבקר באולם התצוגה שלנו ולהתאים עבורכם את החיפוי המתאים ביותר.

סגנון מודרני בעיצוב המטבח מתאים גם לדירות קטנות וגם למטבחים גדולים ומרווחים. במטבח גדול נהוג לשלב אי בגוונים דומים לארונות המטבח וחיפויי הקיר. כדי לשבור את המראה נהוג לבחור חיפוי מטבח מודרני מזכוכית, אפשר גם מחומרי גלם אחרים, או לצבוע את הקירות בגוון אחיד וחלק.

באולם התצוגה וכאן באתר של חברת הכל לבניין תוכלו להתרשם ממגוון כיורים, ברזים וציוד נוסף המותאם לעיצוב המודרני. שילוב נכון בין ארונות המטבח, הברז והכיור יבטיח לכם מראה נקי ואלגנטי ואווירה נעימה ויוקרתית במטבח הביתי. צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לסייע לכם לבחור את המוצרים שיתאימו בדיוק לחלום שלכם.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות