אריחים מצוירים לאמבטיה

אריחים מצוירים לאמבטיה

אחד הטרנדים ההולכים וגדלים בשנים האחרונות הוא אריחי קרמיקה מצוירים לאמבטיה. חומר הקרמיקה נוח לעיבוד וליצירת דוגמאות וצבעים שונים וביכולתכם ליצור כל מראה עיצובי שתרצו בעזרת אריחים אלו.

אריחים מצוירים לאמבטיה

מאז הייצור הראשוני של אריחי הקרמיקה, האפשרויות והעיצובים רק הלכו והתפתחו. מדובר בחומר פרקטי ביותר, ורסטילי וביכולתו לתת מראה עיצובי קובע לחדרי האמבטיה, שירותים והמטבחים. עם אין ספור עיצובים תוכלו לבחור את הטון העיצובי לחלל, ממודרני ועד קלאסי, שחור-לבן וצבעים נועזים, פשוט בחרו את מה שאתם אוהבים.

אריחי קרמיקה מצוירים – סגנונות עיצוב

  • עיצוב מודרני – גישת עיצוב של גווני אפור ואלמנטים חדים ואלגנטיים. מעניק מראה יוקרתי
  • עיצוב אורבני – טרנד עיצובי פופולרי. משלב קלאסיקה עם מודרניות, דוגמאות וצבעים שונים. מעניק מראה קלאסי-נוסטלגי ותרבותי
  • עיצוב ניגוד צבעים – עיטורים אוריינטליים בשני צבעים מנוגדים (גם שחור/לבן המנוגדים אחד לשני) השובים את העין ונותנים תחושה ייחודית, עדינה והרמונית

סוגים נוספים של אריחים מצוירים

אריחי בטון מצוירים – מיוצרים מערבוב מספר חומרים לשכבת העיצוב ושכבת בטון בצדם השני, לשימושים מרובים כמו חדרי אמבטיה, סאונות, בריכות שחיה עד גובה מסוים ומרפסות מקורות.

אריחי גרניט פורצלן מצוירים – בעזרת אריחים אלו המגיעים בגדלים שונים, תוכלו לרצף את הרצפה ולהעניק לה מראה וינטג' מיוחד במינו.

אריחים מצוירים – מחיר

בגלל ריבוי העיצובים, חומרים שונים, גדלים ואין ספור אפשרויות, לא ניתן לקבוע מחיר כולל לכל אריחי הקרמיקה המצוירים. סגנונות המושפעים מהתרבות הספרדית, סגנון שיזכיר לכם ילדות, שילוב אלמנטים של מספר צבעים עם דוגמאות מדהימות ואפילו סגנונות שהיו מקובלים בבניה בישראל בראשית ימיה- כל אלו יקבעו את מחיר האריח.

אריחי קרמיקה מצוירים בשלל עיצובים וגדלים לבחירתכם

הכל לבניין – אצלנו תוכלו למצוא את אריחי הקרמיקה המצוירים שאתם רוצים. בואו לבחור ממספר רב של עיצובים מעניינים ושובי עין ותוכלו להעניק לבית שלכם את המראה העיצובי עליו תמיד חלמתם. כאן תוכלו לבצע רכישה נוחה, קלה ומהירה והכי חשוב, בצורה מאובטחת. אם תרצו לחוש את המוצרים, תוכלו להגיע לאולם התצוגה שלנו הממוקם בבני ברק.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות