סוגים של ארונות אמבטיה

ארונות אמבטיה באתר החנות הכל לבניין

יש מגוון דגמים ומבחר סוגים של ארונות אמבטיה, כאשר אתם רוכשים ארון חדש לחדר הרחצה עליכם לוודא כי הפריט עמיד למים, לחות גבוהה וחום. מעבר לעמידות הארון לאמבטיה עליכם לשים לב לנושא העיצוב, מידות הארון וסוג ההתקנה.

כדאי לדעת כי יש מגוון עצום של ארונות אמבטיה לכן הבחירה אינה פשוטה, ניתן לרכוש ארון אמבטיה מרחף עם כיור שקוע או מונח, זהו ארון תלוי המעוגן לקיר וכך ניתן לנקות היטב את רצפת חדר הרחצה, אך שטח האחסון קטן יותר. יש גם מגוון דגמים של ארון אמבטיה עומד עם כיור מונח או שקוע, שטח האחסון בארונות העומדים גדול יותר אך יש להתכופף כדי לשלוף פריטים שונים מהארון.

איזה ארון אמבטיה מתאים לחדר הרחצה שלכם?

כדי לבחור ארון אמבטיה לחדר הרחצה שלכם עליכם לקחת מידות מדויקות ולחשוב מהו שטח האחסון הנדרש עבורכם. אם אתם זקוקים לשטח אחסון גדול כדאי לכם להתמקד בדגמים של ארון אמבטיה עומד, יש מגוון דגמים וגדלים בשלל עיצובים אלגנטיים, עם או בלי מגירות ומדפים.

כמו כן, עליכם לשים לב האם הדגם שאתם מעוניינים לרכוש הוא ארון אמבטיה עם כיור אחד, ישנם גם דגמים של ארון אמבטיה עם כיור כפול, ובהתאם להרגלי ההיגיינה ולצרכים הייחודיים שלכם תוכלו לקבל החלטה נכונה.

בעת רכישת ארון אמבטיה מרחף (תלוי) או עומד אתם חייבים לבדוק את איכות הארון, מאיזה חומרי גלם הוא מיוצר, מהי תקופת האחריות, עיצוב וכמובן מחיר. מומלץ לרכוש ארון אמבטיה המיוצר על ידי מותג מוכר, לדוגמה חרסה וסניטק. ההמלצה של אנשי המקצוע היא לרכוש ארון אמבטיה איכותי ועמיד, הארון חייב להתאים לסביבה רטובה ועתירת לחות, ארון איכותי ויוקרתי מיוצר לרוב מעץ מלא, בעוד דגמים פשוטים יותר מיוצרים מעץ סנדוויץ' בציפוי פורניר או פורמייקה.

ארונות אמבטיה קונים רק בהכל לבניין

חשוב לשים לב לנושא העיצוב, על מנת ליצור אווירה הרמונית בחדר הרחצה וכדי ליהנות ממראה יוקרתי ומרשים. בהכל לבניין תוכלו לבחור דגם איכותי ויוקרתי במחיר אטרקטיבי, אנו משווקים מגוון סוגים של ארונות אמבטיה באיכות גבוהה ובשלל עיצובים מרהיבים, במחירים מנצחים. חברת הכל לבניין מייבאת ומשווקת חומרי גמר, כלים סניטריים, אריחי חיפוי ומגוון מוצרים ופריטים לעיצוב הבית, כולל ארונות אמבטיה של מיטב המותגים.

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות