המדריך לשדרוג דירת קבלן

דירת קבלן ששודרגה באתר הכל לבניין

בשעה טובה הגשמתם את החלום ורכשתם דירה חדשה מקבלן. כאשר קניתם את הדירה חתמתם על חוזה מכר הכולל מפרט טכני של הנכס, לרבות כלים סניטריים בחדרי השירותים והרחצה, ארונות מטבח, כיור מטבח, אריחי חפוי וריצוף בכל הבית וכיוצא בזה. יחד עם זאת, כאשר מבקרים בדירה לפני סיום העבודה או כאשר מקבלים מפתח ומבקרים בדירה המוכנה בפעם הראשונה, עלולים להתאכזב מהמפרט הטכני שהקבלן הציע, לכן כדאי לתכנן שדרוג של הדירה, ולעצב אותה בהתאם לצורך ולטעם האישי.

מפרט טכני פשוט בדירות מחיר למשתכן

עשרות אלפי ישראלים השתתפו בשנים האחרונות בהגרלות של פרויקט מחיר למשתכן. הזוכים בהגרלות מוזמנים לכנס של הקבלן כדי לבחור דירה ולחתום על חוזה. לאחר בחירת הדירה במסגרת מחיר למשתכן מגלים כי המפרט הטכני של הנכס יחסית פשוט ודל, ולרוב הוא אינו עונה על הצורך של בני המשפחה.

לכן, מעבר לרכישת ריהוט, מוצרי חשמל ופריטי נוי, מומלץ לנצל את הזמן עד קבלת המפתח כדי לתכנן מחדש את עיצוב הפנים ולשדרג את הדירה. יש מגוון אפשרויות לשדרוג דירות קבלן דרך מחיר למשתכן, וכדי לעצב מחדש את הנכס כדאי להיעזר במעצבת פנים מוכשרת ויצירתית, באדריכל מנוסה או בעזרת המומחים של הכל לבניין.

בעזרת המומחים שלנו ניתן לקבל הצעות לשדרוג הדירה בעלויות משתלמות. חברת הכל לבניין מייבאת ומשווקת קרמיקה, גרניט פורצלן ואריחי חיפוי לקירות בשלל גדלים, גוונים, דוגמאות וטקסטורות. כמו כן, החברה משווקת מבחר מוצרי גמר לעיצוב הבית, כלים סניטריים למטבח ולחדרי אמבטיה ושירותים, ריצוף, ברזים, מתלים ועוד.

החברה מאפשרת לרוכשי הדירות מקבלנים לקנות במקום אחד, במחירים המשתלמים והאטרקטיביים ביותר, כל מה שנדרש לצורך שיפוץ, עיצוב ושדרוג דירה במחיר למשתכן, החל מחיפויי קיר וריצוף, מקלחונים מעוצבים, אסלות מונובלוק ותלויות, אמבטיות וכדומה, ועד לארונות לאמבטיה, חומרי בנייה, חומרי אינסטלציה ועוד.

איך לשדרג דירת קבלן?

ישראלים רבים רוכשים דירת קבלן חדשה וטרם כניסתם לנכס הם מעוניינים לשדרג אותה. יש המשקיעים סכומי כסף גדולים כדי לשדרג ולעצב את הדירה, אחרים מסתפקים בשדרוג קליל העשוי לכלול החלפת כלים סניטריים כמו כיורים, אמבטיות, ניאגרות סמויות ואסלות של מיטב המותגים, מקלחון חדש בעיצוב יוקרתי, ארונות אמבטיה עם כיור מונח או שקע ועוד.

הדרך הנכונה לשדרוג דירת קבלן כוללת מספר שלבים:

  • בדיקת המפרט הטכני בתהליך רכישת הדירה
  • ניהול מו"מ עם הקבלן לגבי שדרוג הדירה
  • ביקור בדירה לפני קבלת מפתח ושלב האכלוס, במידת האפשר
  • הכנת רשימה של חומרי בנייה וגמר, כלים סניטריים, ריהוט לאמבטיה וכו' הנדרשים לשדרוג הדירה החדשה, בהתאמה לטעם האישי או על פי תוכנית אדריכל או מעצבת פנים
  • גיבוש מסגרת תקציב לשדרוג הדירה
  • סקר שוק והשוות מחירים ועלויות התקנה ושיפוצים
  • רכישת החומרים והפריטים הנדרשים לשדרוג הדירה
  • תיאום עם בעלי מקצוע להתקנת כלים סניטריים ולעבודות גמר כמו חיפויי קירות, החלפת ריצוף או ריצוף בהדבקה וכיוצא בזה

הדרך הבטוחה, הנכונה והמשתלמת ביותר לשדרוג דירות קבלן

המומחים של הכל לבניין הכינו עבורכם מדריך לשדרוג דירות קבלן על מנת לסייע לכם לעצב את דירת החלומות החדשה שרכשתם. בחנות ובאתר של הכל לבניין אתם יכולים לשאוב רעיונות לשדרוג הדירה החדשה ולרכוש מגוון חומרי גמר ושלל פריטים נוספים כדי להפוך את הנכס לדירת החלומות שלכם.

נשמח לסייע לכם לבחור כל מה שאתם צריכים לשדרוג הדירה החדשה וכך גם אתם תוכלו לגור בדירה מעוצבת ונוחה, עם אווירה ביתית ונעימה, וליהנות מאבזור עשיר ומעיצוב יוקרתי ומותאם אישית – כל זאת ועוד במחירים המשתלמים ביותר בארץ.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות