הטרנדים החמים של 2018 – חיפוי קירות

קיר בריקים שנרכשו בחנות הכל לבניין

חיפויי קירות פנים וחוץ נחשבים לטרנד החם בעולמות האדריכלות ועיצוב הפנים, בשנים האחרונות רבים בוחרים בריקים, טפטים ואריחי חיפוי דמויי בטון על מנת לחפות את קירות הסלון, חדרי השינה וקירות חיצוניים. הטרנדים החמים ביותר נכון לשנת 2018 בעולם חיפויי הקירות הוא שימוש בבריקים אותנטיים המיובאים לישראל לאחר פירוק מבנים ישנים באירופה, הדבקת טפטים עם טקסטורות ודוגמאות מיוחדות על קירות המבנה, חיפויי בטון לקירות הנכס ואריחי חיפוי הדומים לבטון.

בריקים לחיפוי קירות פנימיים וחיצוניים

אחד הטרנדים הבולטים בשנים האחרונות הוא שימוש הולך וגובר בבריקים לחיפוי קירות הבית. מעצבי פנים ואדריכלים רבים מציעים ללקוחותיהם עיצוב מרהיב ואלגנטי של קיר מחופה עם בריקים לסלון הביתי, יש המעצבים גם קיר דומיננטי בחיפוי בריקים עתיקים בחדרי שינה. הבריקים מיובאים ממדינות שונות, בעיקר מאירופה, לאחר פירוק והריסת מבנים ישנים.

כמו כן, ניתן לחפות את הקירות עם בריקים המיוצרים במפעלים מתקדמים, הבריקים נאפים בחום גבוה על מנת להבטיח את עמידותם, יש מגוון רחב של דוגמאות וגוונים, וניתן ליצור באמצעותם קירות דומיננטיים בסלון הביתי ובשאר חללי המבנה.

קיר בריקים בבית תורם באופן משמעותי לעיצוב הכללי, באמצעות הבריקים ניתן לעצב את הבית בסגנון קלאסי, מודרני וכדומה. ניתן לשלב בין בריקים בגוונים שונים כדי ליצור מראה ייחודי ויוקרתי, הבריקים אינם דורשים תחזוקה, קל לנקות אותם, והם מבודדים היטב רעשים, חום וקור, לכן מעבר להיבט העיצובי הם חשובים לצמצום עלויות המיזוג ולשיפור איכות החיים.

טפטים לחיפוי קירות הבית

אחד הטרנדים החמים בעולם עיצוב הפנים לשנת 2018 הוא הדבקת טפטים מעוצבים על קירות הבית. מאחר וגם סגנון הרטרו חזר לאופנה, מעצבי פנים רבים החלו להשתמש בטפטים שהיו באופנה לפני כמה עשורים. כיום, יש סוגים חדשים של טפטים, ניתן לבחור מתוך שלל עיצובים, דוגמאות וטקסטורות, לרבות טפטים של תמונות נוף אורבני או טבעי. בנוסף, ניתן להדפיס טפטים לקיר בהתאמה אישית, כאשר ניתן לחפות רק קיר אחד בסלון או בחדר השינה כדי ליצור את האווירה המתאימה בחדר.

חיפוי קירות באריחים דמויי בטון

בעשור האחרון החל טרנד חדש בעיצוב הבית באמצעות רצפות בטון מוחלק, הטרנד החדש בעולם חיפוי הקירות הוא שימוש באריחי חיפוי דמוי בטון. אריחי החיפוי מאפשרים לאדריכלים ולמעצבים להציע עיצובים מרהיבים ואלגנטיים, כדאי לדעת כי אריח חיפוי דמוי בטון עשוי מחומרים עמידים, אין צורך בתחזוקה, האריחים דקיקים וחזקים, הם מהווים גם שכבה מבודדת חום, קור ורעש, וניתן להזמין אריחי חיפוי בגוונים שונים, ברמות גימור מיוחדות, עם רמת עננות וטקסטורות מעניינות לבחירת הלקוח ובהתאמה לתוכנית העיצוב ולתוצאה הרצויה.

גם חיפוי קירות בזכוכית ממשיך להיות בין הטרנדים הבולטים בשנת 2018, ורבים בורחים בחיפויי קירות מאבן טבעית בשלל גוונים וגדלים. באתר ובאולם התצוגה של הכל לבניין תוכלו להתעדכן על הטרנדים החמים ביותר של חיפויי הקירות, נשמח לייעץ ולסייע לכם לבחור חיפוי קירות טרנדי לעיצוב מושלם של ביתכם, צרו איתנו קשר עוד היום.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות