ברז מטבח מהקיר או ברז מטבח מהכיור?

ברז למטבח באתר הכל לבניין

אם אתם מתכננים להחליף את הברז במטבח יש לכם מספר אפשרויות, כאשר הברזים הפופולריים ביותר הם ברז מטבח מהקיר או ברז מטבח מהכיור. את הברז עליכם לבחור לפני תחילת עבודות השיפוץ, מאחר ויש לתכנן מראש את תשתית האינסטלציה במטבח, משטחי העבודה, סוגי הכיור וחיפויי הקיר.

כדאי לדעת כי בשנים האחרונות החלו יצרני הברזים להציע שלל עיצובים מרהיבים, כמו כן ישנם חידושים טכנולוגיים בתחום, וכיום ניתן לרכוש דגמים חדשים בעיצוב מקורי ויוקרתי של ברזים למטבח, באיכות גבוהה ומחומרי גלם עמידים.

מאפייני ברז מטבח מהקיר

אם בחרתם להתקין ברז מטבח מהקיר יש לתכנן היטב את מיקום הברז, עוד לפני תחילת עבודות השיפוץ. לרוב, מומלץ להתקין ברז מהקיר בדיוק מול אמצע הכיור, זהו ברז אסתטי בעיצוב אלגנטי ויוקרתי, קל להשתמש בו והוא נוח לניקוי.

יש מגוון דגמים ושלל עיצובים של ברזים מהקיר, טווח המחירים משתנה בהתאם למותג ולדגם הברז. כדאי לדעת כי החיסרון העיקרי של ברז לכיור מטבח מהקיר הוא עלות ההתקנה, מעבר לכך הגישה פחות נוחה לילדים. יחד עם זאת, ברזים מהקיר למטבח נחשבים לבחירה מצוינת ופופולרית. כאשר אתם בוחרים ברז חדש למטבח המותקן על הקיר עליכם לשים לב לתקופת האחריות, למורכבות ההתקנה, לתשתית המתאימה לברז וכמובן לעיצוב ולמחיר.

מאפייני ברז מטבח מהכיור

רבים מעדיפים לרכוש ברז מטבח מהכיור המגיע בשלל גדלים, עיצובים ומחירים. זהו ברז נוח לשימוש, גם על ידי ילדים קטנים, קל לנקות אותו ואפשר לרכוש ברז מטבח מסתובב כדי להדיח כלים בנוחות ולמלא את קנקן המים, הקומקום החשמלי והסירים ללא כל בעיה.

אם החלטתם לרכוש ברז מטבח מהכיור כדאי שתדעו כי ניתן לרכוש גם ברז נשלף או ברז שמסתובב 360 מעלות. כך תוכלו להדיח כלים בקלות, למלא מים בסירים הניצבים על הכיריים ולנקות היטב את משטחי העבודה במטבח.

איזה ברז כדאי לבחור?

לפני שאתם רוכשים ברז חדש למטבח כדאי לבדוק את התשתית הקיימת ולוודא כי נקודת החיבור ניתנת לשינוי ולהתאמה. כדאי לקבל ייעוץ מקצועי טרם רכישת הברז למטבח כדי לקבל החלטות נכונות ומשתלמות, וכדי להימנע ממקרים בהם הברז אינו מתאים לתשתית הקיימת ואז עלות ההתקנה מתייקרת באופן משמעותי.

כמו כן, חשוב לשים לב לאיכות הגימור של הברז, לנוחות התפעול והניקוי, לעמידות הציפוי, לעיצוב ולתקופת האחריות. את הברזים למטבח כדאי לרכוש רק בהכל לבניין לאחר ייעוץ מקצועי והשוואה בין הדגמים השונים.

חברת הכל לבניין משווקת מגוון מוצרים לעיצוב הבית, חומרי גמר, ארונות אמבטיה, ברזים וכלים סניטריים נוספים. למידע נוסף צרו עמנו קשר בטלפון או באמצעות הטופס שבאתר, הצוות שלנו יסייע לכם לבחור בברז המתאים ביותר למטבח שלכם.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות